|
Sędziowie: | BRAK | Komisarz: | Maciej Austen | Sekretarz: | Maciej Austen | Przewinienie: | Techniczne | Niesportowe | Dyskwalifikacyjne |
SP 5 Grudziądz | |||||||||||||||||||
nr | zawodnik | punkty | min | rzuty za 2 | rzuty za 3 | rzuty osobiste | +/- | zbiórki | asysty | przechwyty | straty | bloki | faule | eval | |||||
c/w | % | c/w | % | c/w | % | atak | obrona | suma | |||||||||||
4 | Jessika Grabowska | ||||||||||||||||||
5 | Natalia Miler * (kpt.) | 0 | 16:07 | 0/1 | 0% | -1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||||||||
6 | Weronika Lencka * | 0 | 02:09 | -2 | 1 | -1 | |||||||||||||
7 | Wiktoria Domachowska | 1 | 14:51 | 0/2 | 0% | 0/1 | 0% | 1/2 | 50% | -1 | 1 | 1 | -2 | ||||||
8 | Oliwia Sereda | 0 | 17:00 | 0/3 | 0% | -3 | 1 | -3 | |||||||||||
9 | Oliwa Smolinska * | 0 | 00:53 | -2 | 1 | -1 | |||||||||||||
10 | Weronika Karczewska | ||||||||||||||||||
11 | Laura Wrobel * | 0 | 04:14 | 0/1 | 0% | -3 | 1 | -2 | |||||||||||
12 | Nikola Laskowska | 0 | 11:49 | 0 | 0 | ||||||||||||||
13 | Sandra Ulanowicz | 0 | 13:39 | -2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | ||||||||||
14 | Julia Michalska | ||||||||||||||||||
15 | Kinga Szynkowska * | 0 | 04:18 | -1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
suma | 1 | 85:00 | 0/7 | 0% | 0/1 | 0% | 1/2 | 50% | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | ||
trener: Armin Igielski | zespołowe: | 2 | 0 | trenera: |
SP Wierzawice | |||||||||||||||||||
nr | zawodnik | punkty | min | rzuty za 2 | rzuty za 3 | rzuty osobiste | +/- | zbiórki | asysty | przechwyty | straty | bloki | faule | eval | |||||
m/a | % | m/a | % | m/a | % | atak | obrona | suma | |||||||||||
4 | Patrycja Dabrowska * (kpt.) | 0 | 17:00 | 0/3 | 0% | +3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | |||||||
5 | Joanna Geslak | 0 | 01:05 | 0 | 0 | ||||||||||||||
6 | Patrycja Helit | ||||||||||||||||||
7 | Sabina Kublin * | ||||||||||||||||||
8 | Karolina Walania | 2 | 17:00 | 1/2 | 50% | 0/2 | 0% | +3 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 4 | |||||
9 | Natalia Brzyska * | 0 | 15:55 | 0/1 | 0% | +3 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||||||||
10 | Izabela Osip | ||||||||||||||||||
11 | Wiktoria Czapla | 0 | 17:00 | +3 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
12 | Martyna Bajserowicz * | 2 | 17:00 | 1/3 | 33% | 0/4 | 0% | +3 | 1 | 1 | 1 | -4 | |||||||
13 | Maja Pustelny | ||||||||||||||||||
14 | Martyna Tabin | ||||||||||||||||||
15 | Agata Wnek * | ||||||||||||||||||
suma | 4 | 85:00 | 2/9 | 22% | 0/0 | --- | 0/6 | 0% | 4 | 6 | 10 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | ||
trener: Marek Gołąb | zespołowe: | 1 | 1 | trenera: |